PereMere Mutfak

Misafirlerimizi evinde hissettirme arzusunu odalarımızla sınırlandırmayıp, mutfağımız için de taşıyoruz. PereMere Mutfak’ta zengin kahvaltımızın yanı sıra, hafif atıştırmalıklar, akşamüstü ya da akşam şarabınıza eşlik edecek lezzetli tabaklar ve ev yemeklerini de hazırlıyoruz.

Damak tadına uygun kaliteli peynir ve zeytin çeşitleri, kendi mutfağımızda hazırladığımız ev yapımı reçeller, her gün için ayrı hazırladığımız hamur işleri, kahvaltının olmazsa olmazı demlikte sıcacık çay ve pek çok lezzetli ikramla otelimizde konaklayan ve dışarıdan gelen misafirlerimize zengin bir kahvaltı sunuyoruz.

Gün içerisinde isterseniz makarna, salata, hamburger  gibi atıştırmalıklarla havuz başında vakit geçirebilir ya da özel ve kaliteli şaraplar eşliğinde gurme bruschetta, et ve ithal  peynir tabaklarımızın tadına bakabilirsiniz.

Her gün değişen kek kurabiye çeşitleri ile beş çayımız konaklayan misafirlerimize ikramımızdır.

PereMere Mutfak’ta  geniş yelpazesiyle alkollü ve alkolsüz içecekleri de bulabilirsiniz.

Sıcak içeceklerimiz içinde yer alan bitki çayları, doğal olarak hazırlanır ambalajsızdır. Kahve tiryakileri için standart kahvelerimizin yanı sıra  punctum kahve çekirdeklerinin, özel demleme methodlarıyla (pour over, cold brew)   hazırlandığı spesiyal kahvelerimiz vardır.

 

peremereYeme & İçme